OA Neveklov

Erasmus+ 2020-2022

Nový projekt Erasmus+

Naše škola se připojila k mezinárodnímu projektu Erasmus plus s názvem SOS: it is time to take action for technology addiction, ve kterém budeme spolupracovat se školami v Rumunsku, Itálii, Nizozemí, Polsku a Turecku. Tématem projektu jsou aktivity, které mohou pomoci bojovat proti závislosti na digitálních technologiích a umožnit zažehnout kreativitu v mladých lidech. Naše škola se bude prezentovat sportovními aktivitami, o kterých věříme, že mohou zaujmout mnoho mladých lidí.

Budou organizovány výměnné pobyty, které by měly začít v říjnu 2020. Naše škola bude také hostitelem jedné z výměn a přivítá na své půdě studenti ze všech partnerských zemí. Tato výměna by měla proběhnout v říjnu 2021. V případě, že nebude možné dodržet harmonogram výměnných pobytů, bude projekt prodloužen a termíny výměn změněny.

Kdo má zájem se připojit do skupiny, přihlaste se u koordinátorky projektu, Mgr. MacGregor.

Jste zde: Titulní stránka Projekty Erasmus+ 2020-2022 Nový projekt Erasmus+