OA Neveklov

Přijímací řízení

Informace k jednotné přijímací zkoušce a přijímacímu řízení ve školním roce 2019/2020

Jednotná přijímací zkouška (dále JPZ) se koná v pondělí 8. června 2020 od 8:30 h do 12:25 h v budově Obchodní akademie Neveklov. Pozvánky ke zkouškám byly žákům a zákonným zástupcům odeslány na emailové adresy uvedené v přihlášce dne 21. května 2020.

Žáci se dostaví do školy v čase uvedeném na pozvánce, s sebou přinesou ico pdf ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ, pozvánku ke zkoušce, budou mít s sebou povolené pomůcky (viz informace v pozvánce), roušku a sáček na roušku, pití, svačinu.

Do budovy školy je vstup možný POUZE žákům, nikoliv doprovázejícím osobám. V průběhu přestávky mezi testy, tj. od 10:15 h do 10:50 h (v 10:55 začíná zkouška v učebně) mohou žáci opustit budovu školy, pokud zde budou mít rodiče – doprovod. Žáci, kteří nebudou mít doprovod, stráví přestávku v budově školy.

V průběhu JPZ, při pohybu u školy a ve škole jsou všechny osoby povinny dodržovat předpisy k ochraně zdraví – povinnost zakrytí úst a nosu, dodržování odstupů, použití dezinfekce.

Výsledky přijímacího řízení zveřejní škola na webových stránkách a na úřední desce v budově školy do 8 kalendářních dnů po dni konání řádného termínu JPZ, tj. nejdéle 16. června 2020. Výsledky budou zveřejněny pod REGISTRAČNÍM ČÍSLEM uchazeče (na pozvánkách evidenční číslo přihlášky).

Zápisový lístek podají uchazeči nejpozději do 5 pracovních dnů po nejzazším termínu pro zveřejnění seznamu přijatých uchazečů, tj. do 23. června 2020. Zápisový lístek lze poslat poštou nebo předat osobně ve škole.

Informační schůzka pro budoucí žáky se NEBUDE v červnu konat, veškeré informace pošleme poštou a budou zveřejněny na webových stránkách školy.

V případě dotazů můžete volat na tel. 725187499 nebo nás kontaktovat emailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Jste zde: Titulní stránka Přijímací řízení Informace k jednotné přijímací zkoušce a přijímacímu řízení ve školním roce 2019/2020