2018 – 2019

Středoškolská odborná činnost (dále SOČ) je soutěž, které se naši studenti zúčastňují pravidelně od roku 2009. V letošním roce proběhl již 41. ročník a pořadatelem krajského kola se stalo Gymnázium Jiřího Ortena v Kutné Hoře.

Naši školu reprezentovali dva studenti, které připravovala p. uč. Hulanová. Postupujících prací ze školního kola bylo více, avšak termín krajské soutěže byl totožný s termínem ukončení studia žáků 4. ročníků. Studenti pak upřednostnili tuto významnou společenskou událost před soutěží.

Žáci soutěžili v kategorii č. 13 - Ekonomika a řízeníAntonín Kostínek – práce: Interaktivní mapa Neveklova a okolí, a č. 14 - Pedagogika, psychologie a sociologieTereza Růžičková – práce: Pomoc zemím třetího světa.

Naši žáci získávají tradičně velice pěkné výsledky a ani letos tomu nebylo jinak. Antonín Kostínek obsadil 2. místo a Tereza Růžičková obsadilo místo 4. Do celostátního finále však nepostupili.

ico pdf T. Růžičková - Pomoc zemím třetího světa
ico pdf A. Kostínek - Interaktivní mapa Neveklovska pro rozvoj cestovního ruchu
icon ppoint16x16 Mapa 1.1 Se zdroji - Kostínek příloha

19soc01

19soc02

19soc03

19soc04

19soc05