IT a písemná a elektronická komunikace

Soutěž v ovládání PC

Vážení kolegové,

dovolte, abychom Vás jako každoročně pozvali na návštěvu do naší školy.

Žádný obor se v současné době neobejde bez znalostí obsluhy PC. S počítačem umí dnes pracovat už i malé děti. Na základních školách a v zájmových kroužcích se jejich znalosti stále vylepšují. V souvislosti s tím dovolte, abychom Vás pozvali na poměření schopností Vašich žáků s dětmi z jiných ZŠ našeho regionu a zároveň Vám představili 2 nejúspěšnější lidi v ovládání klávesnice. Naši školu navštíví manželé Helena a Jaroslav Zaviačičovi, kteří patří mezi mistry v oboru psaní na klávesnici. Ing. Helena Zaviačičová je devítinásobnou mistryní světa a stále ještě držitelkou světového rekordu z roku 2003, který nebyl dosud překonán. Podařilo se jí napsat 928 úhozů za minutu! Jaroslav Zaviačič je bývalý vicemistr v psaní na stroji, autor individuální výuky v psaní na klávesnici, trenér české reprezentace v tomto oboru a zástupce České republiky v INTERSTENU (mezinárodní organizace pro zpracování informací). Zavedl např. označení kláves F a J formou malého výstupku. Oba dva se věnují výuce psaní na klávesnici a provozují internetovou školu ZAV.

Ve čtvrtek 28. listopadu 2013 proběhne u nás od 8:00 hodin

Soutěž žáků základních škol v ovládání PC

Program:
07:30 – 08:00   Prezence
08:00 – 08:15   Organizační práce
08:15 – 09:15   Test počítačových dovedností
09:15 – 09:25   Přestávka
09:25 – 10:00   Talentová soutěž v ovládání klávesnice PC v programu ZAV
10:00 – 10:10   Přestávka
10:10 – 11:20   Doprovodný program
11:20 – 11:40   Oběd pro přihlášené
11:40               Vyhlášení výsledků

Pro vítěze obou kategorií (psaní na klávesnici, počítačové dovednosti) budou připraveny diplomy a věcné ceny. Z organizačních důvodů Vás žádáme o vyplnění a zpětné zaslání závazné přihlášky do 31. října 2013 poštou na adresu Obchodní akademie Neveklov, Školní 303, 257 56 Neveklov nebo e-mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Pro zájemce zajistíme oběd ve školní jídelně – cena Kč 61. Ve škole jsou automaty na teplé a studené nápoje a rychlé občerstvení (bagety).

Těšíme se na Vaši účast.

Mgr. Soňa Veisová, v. r.
ředitelka Obchodní akademie Neveklov

ico word24x24 Stáhněte si přihlášku do soutěže.